Katarzyna Miller – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Na stałe związana ze magazynem „Zwierciadło". Wykładowczyni na podyplomowych Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Autorka i współautorka wielu książek, m.in. Nie bój się życia, Królowe życia i król, W życiu jak w kinie, Chcę być kochana tak jak chcę. Rozmowy terapeutyczne,Seksownik (Wydawnictwo Zwierciadło).
Suzan Giżyńska – reżyser i copywriter, twórczyni akcji społecznych (m.in. „Zespół Downa. Zrozum i daj żyć” dla Olimpiady Specjalne Polska) oraz spotów reklamowych. Wiele lat pracowała w agencjach reklamowych (DDB oraz Young & Rubican). Wielokrotnie nagradzana (m.in. KTR 2010, Kreatura 2006).
W pewnym momencie swojego życia, każda kobieta żyjąca z mężczyzną zadaje sobie pytanie „Ale o co mu tak właściwie chodzi?” Zaczyna się zastanawiać jak porozumieć się ze swoim mężczyzną i jak do niego dotrzeć. Czy to, że źle się dzieje w związku to jej wina? Czy może jednak to facet zmienił się nie do poznania? Katarzyna Miller i Suzan Giżyńska postanowiły pomóc kobietom zrozumieć mężczyzn.
Instrukcja obsługi faceta to przewodnik po damsko-męskiej komunikacji, ale również szybki i praktyczny podręcznik jak wychodzić z trudnych, konfliktowych sytuacji z płcią przeciwną. Pokazują nam jak „czytać” mężczyznę i jak do niego mówić, żeby motywować go pozytywnie a nie negatywnie. Jak zdobyć mężczyznę, którego się zna, a na którym nam zależy? Jak poznać, że jemu na nas zależy? Jak odnaleźć się w romansie z żonatym mężczyzną? Gdzie i jak stawiać granicę w relacji? Jak rozmawiać z nim o negatywnych emocjach? A czego nie należy mówić?
Książka odpowiada na powyższe pytania i udowadnia jak rewolucyjne mogą być proste rozwiązania. W Instrukcji obsługi faceta znaleźć można krótkie, proste i sprawdzone odpowiedzi na znane od zarania dziejów damsko-męskie zagwozdki.
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Mężczyźni są trudni, choć oni uważają inaczej ;) książka ciekawa, aczkolwiek raczej nie dla mnie ;)
OdpowiedzUsuń